Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego

Porozumienie Samorządowe może być gwarantem realizacji takiego programu, który zmieni nasze lokalne środowiska. Nasze inicjatywy tworzą ludzie z różnych środowisk mający ogromne doświadczenie, znający problemy i potrzeby lokalne.

Katarzyna Tamara Oleś


49 lat, bezpartyjna.

wykształcenie: wyższe rolnicze – absolwentka Akademii Rolniczej w Szczecinie. Ukończone studia podyplomowe w zakresie: marketingu i zarządzania na Politechnice Koszalińskiej oraz przygotowania i zarządzania projektami Unii Europejskiej w Zachodniopomorskiej Szkole Biznesu w Szczecinie.

praca: Dyrektor Wydziału Funduszy Zewnętrznych, Współpracy i Rozwoju Starostwa Powiatowego w Szczecinku.

rodzina: mąż Krzysztof od 25 lat związany z doradztwem rolniczym, obecnie kierownik Terenowego Zespołu Doradców w Szczecinku, córka Klaudyna studentka 5 roku pedagogiki – promocja zdrowia i socjoterapia na UAM w Poznaniu.

aktywność społeczna:

zainteresowania, hobby: dobra książka, sudoku, aktywny wypoczynek - nordic walking, turystyka piesza i rowerowa, pływanie. Rodzina i znajomi twierdzą, że praca.

Szanowny Wyborco! Już niedługo staniesz przed dylematem, na kogo oddać swój głos w wyborach samorządowych. To będzie Twój wybór i zapewne nie chciałbyś swego głosu zmarnować. Wybór nie jest rzeczą prostą, bo jak wśród wielu kandydatów wybrać tych czterech, którym chcesz powierzyć reprezentowanie Ciebie w Radzie Gminy. Proponuję Ci byś przy ocenie kandydatów spojrzał na ich przygotowanie do pełnienia odpowiedzialnej funkcji radnego oraz ocenił ich zaangażowanie w: działania na rzecz społeczności lokalnej, odwagę cywilną, uczciwość i przestrzeganie standardów moralnych.

Proszę o rozważenie oddania głosu na mnie, osobę mającą 11 letni staż w pracy w samorządzie, uczciwą, energiczną, nakierowaną na działanie i rozwiązywanie problemów.

Motto:
"Nie w tym jest wart człowiek,
co przemyślał i przeczytał
ale co zrobił dobrego dla świata..."v Aleksander Kamiński

  • współfundatorka i członkini zarządu Szczecineckiej Fundacji na rzecz osób poszkodowanych w wypadkach komunikacyjnych, członkini:
  • Stowarzyszenia na Rzecz Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane „Na Pomoc” w Bornem Sulinowie,
  • Rady Parafialnej w Grzmiącej, oraz współzałożycielka Stowarzyszenia „Absolwenci szkole” działającego przy I LO im. Ks. Elżbiety w Szczecinku.

Dane kontaktowe

Porozumienie Samorządowe Powiatu Szczecineckiego

ul. Mickiewicza 2 p. 36
78-400 Szczecinek

  ps.szczecinek@wp.pl

  tel./fax 94 71 37 297

  mobile 882 06 02 61


 

Biuro Stowarzyszenia

Czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 800 do 1600

NIP: 673 189 02 76
Regon: 320997250
KRS: 0000383718

Konto bankowe: Bank Spółdzielczy w Jastrowiu
Nr rachunku : 97 8935 0009 1300 4523 2000 0010